Zagroda edukacyjna

Nasze gospodarstwo jest domem dla wielu  zwierząt.

Dzieci mogą u nas zobaczyć z bliska, pogłaskać i nakarmić kózki, owieczki oraz świnkę.

W koziej zagrodzie mieszkają rzadko spotykane rasy kóz sprowadzone specjalnie dla Was. Główny punkt zagrody to hodowla koników polskich, objętych programem zachowania zasobów genetycznych.

Odwiedzając nas, mają Państwo okazję przyjrzeć się bliżej tym interesującym zwierzętom w ich naturalnym środowisku.  Liczne budki lęgowe, zawieszone w zacisznym lesie zamieszkiwane są przez rodzime gatunki ptaków. Barwne domki cieszą i rozbudzają ciekawość naszych najmłodszych gości. Podczas krótkiego spaceru po malowniczym lesie  dzieci poznają ciekawostki z życia mieszkańców ptasiego miasteczka.

Po aktywnej lekcji przyrodniczej dzieci mają okazję  pomalować  jedną z budek lęgowych  oraz  karmnik który zabiorą ze sobą do szkoły lub przedszkola. Nie zapominamy również o czasie wolnym aby dać upust ogromnej energii naszych gości dlatego do Waszej dyspozycji jest również plac zabaw oraz przygotowane przez nas ognisko.

Aby utrwalić poznane wiadomości dzieci otrzymują od nas autorskie kolorowanki z ptakami rodzimymi oraz plakat edukacyjny do Waszej placówki.

Ofertę można łączyć z warsztatami jeździeckimi.

Koszt ustalamy indywidualnie.

Zapraszamy !