Zajęcia artystyczne

Tradycja czubajkowych warsztatów artystycznych sięga naprawdę daleko. Dotychczas były to warsztaty okolicznościowe, które od wielu lat podbijały serca naszych klubowiczów.

Artystyczne rękodzieło wpisało się w klimat Klubu tak bardzo, że wiele osób nie wyobraża sobie już  Świąt bez własnoręcznie wykonanych ozdób.

 

Od niedawna w naszej ofercie istnieją również warsztaty z rysunku oraz malarstwa.

W tym przypadku zajęcia odbywają się regularnie w każdy weekend, a prowadzone są przez absolwentkę warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Nasz autorski program, kierowany jest do osób, które chciałyby rozwinąć swoją pasję lub rozpocząć przygodę ze sztuką.

W pierwszym miesiącu uczęszczania na zajęcia zapewniamy materiały plastyczne, chcemy aby każdy z uczestników zapoznał się z podstawowymi pojęciami plastycznymi, miał możliwość „rozrysowania się”, a także poznał techniki plastyczne, w których czuje się najlepiej.  Pojęcia : „nie potrafię”, ” nie umiem”, ” nie pokażę, bo brzydkie” traktujemy z przymrużeniem oka i zapewniamy, że jeżeli ktoś rysować lubi, sprawia mu to frajdę, bądź pozwala się odstresować, nasze zajęcia pozwolą mu poczuć się pewniej w temacie i zapomnieć o powyższych cytatach. 🙂

 

Zajęcia odbywają się w Soboty oraz Niedzielę o godzinie 13:00 (grupy od 12 lat), dzieci w wielu 9-11 lat zapraszamy w Niedzielę o godzinie 15:00.

Jednorazowe wejście na warsztaty 30 zł, karnet ( 4 zajęcia) – 100 zł.

 

Serdecznie zapraszamy!